fbpx

Videokurzy

Videokurz šití balerínek je určený pro všechny začátečníky, kteří s šitím bot nemají ještě žádné zkušenosti, ale také pro ty z Vás, kteří jste si u mě už zakoupili kurz na šití polobotek a chcete se naučit šít balerínky.

K šití podle tohoto videokurzu nepotřebujete žádné speciální pomůcky, šicí stroj, ani kopyto. Naučíte se, jak si vytvořit střih podle nohy na kterou chcete šít, jak stříhat, barvit kůži, sedlářský steh a mnoho dalšího. Celkově Vás provedu kompletací výroby balerínek v domácích podmínkách krok po kroku.

Cena 1490,-

Díky kurzu „Šití bot pro začátečníky“ se krok za krokem nejprve naučíte vyrobit krásné kožené náramky a peněženky. Svoje zkušenosti pak zúročíte v druhé části kurzu, kde se naučíte vyrobit originální a hlavně pohodlné boty přímo na míru. Za podobné boty dáte v obchodech nebo u obuvníka tisíce korun, tady si je vyrobíte opravdu sami v pohodlí domova. Navíc jen za náklady na materiál a pomůcky.

K šití podle tohoto videokurzu nepotřebujete žádné speciální pomůcky, šicí stroj, ani kopyto. Naučíte se, jak si vytvořit střih podle nohy na kterou chcete šít, jak stříhat, barvit kůži, jak si kůži připravit na šití, naučíte se sedlářský steh a mnoho dalšího.

Cena 1990,-

Pomůcky

Výroba náramku

Výroba peněženky